Sprzedaż węgla przez internet

Nie miałem pomysłu na to w jaki sposób dotrzeć do jak największej ilości klientów. Zajmowałem się sprzedażą węgla, ale przyjeżdżali do mnie ludzie z miasta i okolic, ale to było jeszcze za mało. Chciałem dotrzeć do jak największej grupy osób i mocno obniżyłem ceny, ale to było za mało.

Oferowanie taniego węgla w sklepie internetowym

węgiel sklep internetowyStraciłem już nadzieję, że uda mi się znaleźć rozwiązanie, ale na szczęście z pomocą przybył mój syn. Był on jeszcze uczniem szkoły średniej i początkowo nie zakładałem, że będzie w stanie mi pomóc. Jasiek powiedział, żebym poprowadził sklep internetowy, bo wtedy będę miał o wiele większy zasięg i na pewno uda mi się sprzedać cały węgiel sklep internetowy był świetnym pomysłem i byłem wdzięczny synowi za ten pomysł. Poczytałem nieco na temat sprzedaży internetowej i zasięgnąłem opinii innych sprzedawców. Wszyscy potwierdzali, że będę miał większe zyski jak zacznę sprzedawać węgiel dodatkowo w sklepie internetowym. Byłem w stanie zapewnić transport węgla w dowolne miejsce i to był mój największy atut. Ceny węgla pozostawiłem niskie, ponieważ chciałem być bezkonkurencyjny. Kiedy już mój sklep internetowy został otwarty, to od razu klienci zaczęli kupować węgiel tonami. Miałem w końcu pełne ręce roboty a to mi bardzo odpowiadało. Wszystko zawdzięczałem swojemu synowi Jaśkowi i dlatego też zdecydowałem, że zwiększę mu kieszonkowe o sto złotych. Dzięki niemu sprzedawałem w sklepie internetowym ogromne ilości węgla i sporo na tym zarabiałem.

W wakacje wysłałem swojego syna na kolonie, o których mówił już rok temu. Było mnie na to w końcu stać i postanowiłem Jasiowi zrobić niespodziankę. Bardzo się ucieszył, bo na kolonie jechał ze swoimi kolegami z klasy, których lubił. Syn zasłużył na takie wakacje.