Sypialnie dziecka może być ładnie urządzona

Ostatnio postanowiliśmy z żoną przeprowadzić remont w naszym mieszkaniu. Stwierdziliśmy, że dobrze byłoby trochę zmienić wystrój wnętrz i zająć się przygotowaniem jakiejś ładnej sypialni dla naszej córeczki Zosi. Zosia kończy niedługo siedem lat i bardzo lubi księżniczki. Postanowiliśmy, że z okazji urodzin pomalujemy jej ściany na różowy kolor i wstawimy jakieś ładne łóżko z baldachimem a także nowe zabawki. Na pewno będzie zachwycona.

W sypialni dziecka powinno być wygodne łóżko

sypialnia dzieckaUwielbiam sprawiać radość najbliższym. Wspaniale jest widzieć uśmiech na twarzy żony i córki. Gdy zbliżały się urodziny naszej Zosi, wysłaliśmy ją na wakacje do babci, żeby niczego nie podejrzewała. Stwierdziliśmy, że będzie fajnie, jeśli uda nam się skończyć cały remont, zanim Zosia wróci z dziadkami do naszego domu, prosto na swoją imprezę urodzinową. Zaprosiliśmy na tę okazję jej koleżanki z rodzicami, a także najbliższych członków rodziny. Najważniejsze jednak było to, by sypialnia dziecka do tego czasu była gotowa. Na szczęście nie był to żaden problem. Znaleźliśmy świetną ekipę, która od razu załapała o co chodzi. pan Heniu, szef grupy budowlańców zajmujących się remontami też ma córkę w podobnym wieku i sam robi podobne niespodziance swojej kruszynce. Wszystko zostało pięknie pomalowane, a gdy już ozdoby na ścianach były gotowe, a z sufitu zwisały gwiazdki na sznurkach, wprowadziliśmy łóżko z baldachimem. Nie możemy już się doczekać z żoną, aż zobaczymy minę naszej Zosi. Bardzo ją kochamy.

Przyjęcie wyszło wyśmienicie. Wszystkie mamy były zachwycone, chwaliły nasz pomysł i bardzo podobała się im nowa sypialnia Zosi. Najważniejsze jednak, że podobało się naszemu dziecku. Zosia mocno przytuliła nas oboje i cały dzień bawiła się świetnie w księżniczki ze swoimi koleżankami. Aż miło było popatrzeć.