Szerokie zastosowanie taśmy butylowej

Jestem zatrudniona na umowę zlecenie i wykonuję różne prace biurowe. Pomagam specjalistom i jestem ceniona. Zawsze staram się jak najlepiej wykonywać wszystkie powierzone mi obowiązki. Dzięki temu moje szanse na umowę o pracę na czas nieokreślony wzrastają.

Taśma butylowa niezbędna nawet w biurze

taśma butylowaOstatnio w firmie panowało spore zamieszanie, ponieważ mieliśmy do wykonania rollupy i każdy chciał, żeby wszystko zostało wykonane na czas. Ja również przy tym projekcie trochę pomagałam i nawet już wiem jak takie rollupy powstają. W piątek wparował do mnie Krzysiek i zapytał czy wiem, gdzie jest najlepszej jakości taśma butylowa, bo jej pilnie potrzebuje. Nie miałam bladego pojęcia gdzie ta taśma butylowa może być. Oddałam ją zaraz jak skończyłam swoje obowiązki. Poszłam do magazynu i przyniosłam mu nową. Magda w międzyczasie zahaczyła mnie na korytarzu i zapytała czy mogłabym jej pomóc, ponieważ zostało jej mało czasu a musi jeszcze wydrukować naklejki samoprzylepne. Oczywiście zgodziłam się, bo aktualnie nie miałam żadnych zajęć. Powiedziała, że mam dla niej wykonać wycinanie liter z folii i dała mi wszystkie niezbędne narzędzia. Były trzy kartony do zrobienia i trochę ta ilość mnie przeraziła. Okazało się jednak, że wycinanie liter z folii idzie mi sprawnie i na dobrą sprawę to mogłabym dwa razy tyle zrobić. Magda jak już wydrukowała naklejki samoprzylepne to przyszła sprawdzić jak mi idzie wycinanie liter z folii i była zachwycona moim tempem pracy oraz dokładnością.

Powiedziała, że następnym razem jak będą do zrobienia rollupy to na pewno weźmie mnie do tego projektu, żebym mogła się nauczyć czegoś bardzo interesującego. Lubię być doceniania. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że to co robię ma naprawdę sens. Na pewno dostanę umowę o pracę, o którą się ubiegam. To kwestia czasu.