Szybka i tania migracja office 365

Popularności oprogramowania komputerowego Microsoft Office 365 trudno nie zauważyć. Stosują go zarówno korporacje, urzędy, instytucje państwowe, prywatni użytkownicy i małe przedsiębiorstwa. Wszystko dlatego, że w jednym miejscu i systemie możemy pomieścić niezwykle liczne funkcji, jak skrzynkę mailową, planowanie zadań, tworzenie folderów i przechowywanie danych.

Przeniesienie treści skrzynki mailowej na office 365 

migracja office 365Posiadanie jednego konta mailowego dla wielu osób jest ograniczeniem. Migracja office 365 to wyjście, które przychodzi z pomocą osobom i firmom, które chcą przesyłać w łatwy, szybki i bezpieczny sposób, dane z jednej skrzynki mailowej na drugą. Przypuśćmy, że korzystamy z najpopularniejszego systemu office 365, jednak z różnych względów, chcemy przesyłać dane. Migracja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i różne oczekiwania klientów. Przejście z jednego środowiska mailowego do drugiego nazywamy migracją danych. Firmy, które dotąd korzystały z innych systemów i skrzynek mailowych, a nie chcą utracić długiej i niezbędnej w pracy historii korespondencji, korzystają z usług migracji office 365. W ten sposób integrujemy dwa różne systemy, różnych producentów. Migracja ma na celu przeniesienie całej zawartości skrzynki z jednego serwera na drugi. W ten sposób zachowujemy wszystkie foldery i niezbędne w pracy dane. Nie musimy kopiować i tracić czasu na przesyłanie danych.

Migracje z serwerów poczty elektronicznej, są często sposobem na bezpieczne i szybkie przejście z jednego systemu na drugi. Zwłaszcza, jeśli firma, lub dowolna instytucja zakupiła kompleksową usługę office 365 i chce do niej przenieść dotychczasowe dane z innego serwera. Migracja jest odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się rynku w świecie globalizacji usług internetowych.