luksusowe zakupy

Ubrania włoskiej marki Coccinelle czyli luksusowe zakupy

To zdecydowanie dobry dzień dla wszystkich kobiet ceniących modę oraz uwielbiających produkty najwyższej jakości. Jedna z włoskich marek, znana na całym świecie ogłosiła właśnie, iż zaprojektowane przez nią markowe sukienki oraz skórzane włoskie torebki będą dostępne w jednym ze sklepów gdzie można dokonywać ekskluzywnych zakupów online.

Luksusowe zakupy dzięki znanej marce

 

luksusowe zakupyJak przekazali przedstawiciele włoskiego Domu Mody, decyzja ta wynika z faktu, iż dotychczas Polki chcące nabyć produkty ich marki musiały to robić za pośrednictwem zagranicznych portali internetowych. Było to nie tylko problematyczne (na przykład wymiana waluty, gdyż nie było możliwości płacenia w złotówkach ) oraz czasochłonne, gdyż Dom Mody nie miał podpisanej umowy z żadnym z kurierów do Polski przez co przesyłka trwała dłużej. Teraz takiego problemu już nie będzie, gdyż Dom Mody rozpoczął właśnie stałą współpracę z jednym z kurierów co ma znacznie ułatwić oraz przyśpieszyć dowóz zamawianych włoskich ubrań lub galanterii skórzanej. Luksusowe zakupy będą bardziej dostępne. Polki już zacierają ręce na samą myśl o możliwości dokonywania zakupów włoskiej marki. Na forach internetowych oraz funpagu marki widać całe mnóstwo dowodów zadowolenia. Jak przekazali przedstawiciele włoskiego Domu Mody, postanowiono o udostępnieniu ich produktów w polskim sklepie internetowym ze względu na to, iż ich produkty cieszyły się dużą popularnością wśród Polskich klientek. Jak się dowiedzieliśmy w sklepie internetowym przez pierwszy miesiąc będą dostępne wyłącznie torebki skórzane oraz pozostała galanteria skórzana.

Możliwość zakupu sukienek oraz innych produktów będzie dopiero udostępniona za około dwa miesiące, gdyż asortyment Domu Mody jest tak spory, iż trzeba go było podzielić. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Polki najchętniej kupowały torebki i dlatego też to one w pierwszej kolejności trafią do sprzedaży.