dmuchane atrakcje

Urodziny mojego dziecka i dmuchana atyrakcja

Przyszedł czas, na urządzenie mojemu synowi urodzin, z całą pewnością było to dla nas nie lada wyzwanie. Przede wszystkim jak wybrać atrakcje tak, aby nasze dziecko było zadowolone, a co również ważne, aby również jego koledzy i koleżanki byli zadowoleni i mieli świetną zabawę.

Dmuchane atrakcje okazały się nie najlepszym pomysłem

dmuchane atrakcjeJuż po pierwszym dniu wiedzieliśmy, że organizowanie imprez dla dzieci jest naprawdę wymagającym zadaniem. No cóż podjęliśmy się, więc musimy sprostać zadaniu, żeby nie sprawić Kamilkowi zawodu. Pierwsze o czym pomyśleliśmy to zorganizowanie urodzin w naszym ogrodzie. Uznaliśmy, że większa przestrzeń da nam decydowanie więcej możliwości. Wzięliśmy zatem pod uwagę wszystkie oferowane w internecie i nie tylko atrakcje na pikniki. Sami w zasadzie nie wiedzieliśmy co się do nich zalicza. Po dogłębnym sprawdzeniu ofert szybko okazało się, że będzie to iluzjonista czy też wynajęty klaun. Jednak podczas przeszukiwania różnych źródeł do inspiracji na pomysły na atrakcje natknęliśmy się na ogłoszenie firmy. Była to dla nas zdecydowanie nowość. W ofercie firmy były dmuchane atrakcje, oczywiście dla dzieci. Uznaliśmy to jako doskonały pomysł. Kiedy przygotowywaliśmy ogród do urodzin szybko okazało się, że wynajęcie takiego rodzaju zamku nie było przez nas do końca przemyślane. Przede wszystkim przywieziony element był zdecydowanie za duży na nasz ogród. Kolejnym problemem jaki się pojawił była za mała ilość czasu. Okazało się, że zamówiliśmy montaż zamku na chwilę przez przyjściem gości i Kamila ze szkoły. Kiedy dzieci jadły już deser, zamek dopiero powstawał. Nie mógł być on zatem niespodzianką, bo widok przygotowań był zdecydowanie zniechęcający.

 

W ostateczności musieliśmy na szybko wymyślić inne atrakcje na imprezy dla dzieci. Już dzisiaj wiemy, że musimy przywiązywać większą uwagę do wybieranych atrakcji. Przede wszystkim będziemy jako priorytet obierać sobie funkcjonalność atrakcji i ich aspekty techniczne.