W Murzasichle rodziny nocują taniej

Ten sezon letni dla branży turystycznej zapowiada się naprawdę rekordowo. Wszak nareszcie doczekaliśmy się odwołania pandemii i zakończenia wszystkich obostrzeń, których jeszcze do niedawna musieliśmy rygorystycznie przestrzegać. Nic więc dziwnego, że zaczęliśmy tłumnie rezerwować noclegi wszędzie tam, gdzie tylko są jeszcze wolne miejsca.

Rodziny z dziećmi wybierają się w góry

noclegi dla rodzin - MurzasichleNajpopularniejszym kierunkiem tegorocznych wakacji – wybieranym przez rodziny z dziećmi – są zdecydowanie polskie góry. Spędzenie rodzinnego urlopu w kraju deklaruje zdecydowana większość Polaków. Polskie góry to jednak pojęcie zbyt ogólne, więc warto je zawęzić do konkretnego kierunku. Na czele turystycznych rankingów stoją oczywiście Tatry. Na Podhale wybiera się w tym sezonie wakacyjnym połowa polskich rodzin. Warto podkreślić, że wiele turystycznych miejscowości oferuje o wiele tańsze noclegi dla rodzin – Murzasichle to przykład kurortu, w którym wieloosobowe rodziny zapłacą zdecydowanie mniej w przeliczeniu na jedną osobę. W Murzasichle działają nawet specjalne pensjonaty, które oferują noclegi dostosowane do rodzin z dziećmi. A jeśli chodzi o oferty cenowe to są one o wiele korzystniejsze niż w przypadku osób rezerwujących pojedyncze miejsca noclegowe. Hotelarze i osoby zajmujące się gastronomią na pewno cieszą się na kolejny sezon letni. Zapowiada się on naprawdę dobry – co dla branży turystycznej jest w tym roku bardzo ważne.

Promocyjne ceny noclegów dla rodzin z dziećmi dotyczą najczęściej pensjonatów i kwater prywatnych, ale coraz częściej z taką inicjatywą wychodzą również hotele. Branża turystyczna pamięta przecież o tym, że ten sezon jest ostatnim, w którym można wykorzystać tak zwany bon turystyczny. A przecież to właśnie rodziny z dziećmi mogły z takich bonów skorzystać.