internetowy sklep z zabawkami

W pogoni za prezentem i internetowy sklep

Dzień zaczął się jak każdy inny, było to lipcowe, upalne popołudnie. Idąc przez miasto, dostałem nagle smsa od mojej mamy, żebym pamiętał o urodzinach taty, które są dzisiaj. Zamurowało mnie, śmiertelnie zapomniałem o tym, ze dziś są jego urodziny.

Sklep internetowy z zabawkami – pierwsze miejsce poszukiwań

internetowy sklep z zabawkamiMusiałem kupić jakiś prezent, szybko wyciągnąłem smartfon schowany przed chwilą do kieszeni, sprawdziłem najbardziej popularny sklep internetowy z zabawkami, ponieważ mój ojciec bardzo lubi gry logiczne, czy zręcznościowe, szczególnie gry alexander – to jego ulubione. Niestety nie znalazłem nic odpowiedniego. Były tam głównie klocki lego i zabawki dla niemowląt. Udałem się do najbliższej galerii handlowej. Dotarcie tam zajęło mi sporo czasu, ponieważ były to godziny szczytu, jechałem autobusem znacząco dłużej niż zwykle. Obejście galerii wyjęło mi kolejny, bezcenny czas z mojego życia w poszukiwaniu prezentu. Nie otrzymałem niestety tego, czego szukałem. Ostatnią moja nadzieją był osiedlowy sklepik niedaleko mnie, który był czynny jeszcze tylko przez pół godziny. Pobiegłem pędem do niego, na szczęście zdążyłem zanim właściciel zamknął do końca sklep. Na początku nie chciał już mnie wpuścić, ale po wyjaśnieniu mu sytuacji dał mi wejść i poszukać to, czego chce. Znalazłem to, co chciałem. Zapłaciłem, podziękowałem właścicielowi i wróciłem do domu, w progu przywitał mnie ojciec, od razu złożyłem mu życzenia i wręczyłem prezent.

 

Był bardzo zadowolony, mówił że już od miesięcy szukał tej gry, i nie mógł jej nigdzie dostać. Jedyna gra, której brakowało mu do kolekcji. Dzień uznałem za bardzo udany, byłem szczęśliwy, ze mogłem sprawić ojcu radość.