torby reklamowe z nadrukiem

Wadliwe torby reklamowe poszły do worków na śmieci

Pracuję w firmie zajmującej się produkcją różnego rodzaju opakowań w Łodzi. Najczęściej są to opakowania foliowe, ale mamy też torby papierowe, materiałowe, czy inne podobne.

Torby reklamowe z nadrukiem to pomysł na promowanie nieznanej marki produktów

torby reklamowe z nadrukiemProdukcja idzie nam całkiem nieźle, na brak klientów nie narzekamy, wszystko jakoś się kręci. Ostatnio dostaliśmy nawet bardzo duże zlecenie od nowego klienta, który zamówił u nas torby reklamowe z nadrukiem z bawełny. Robiliśmy już takie torby wcześniej, więc nie było to dla nas nic nowego, tylko kolejne zlecenie. Niestety, nie wszystko poszło tak jak powinno. Projekt był zrobiony, zaakceptowany, klient go zatwierdził, Mogliśmy przejść do produkowania. Pierwsza partia wyszła dobrze. Torby reklamowe wyglądy tak jak na obrazku, czyli zgodnie z projektem. Po wstępnej partii przyszła pora na pierwszą, ,,prawdziwą” partię. Tutaj zaczęły się schody. Nasze torby reklamowe miały cały rozmazany wzór, jakby farba nie zaschła i torby za szybko zeszły dalej, na kolejny etap, przez co farba się rozmazała. Natychmiast zatrzymaliśmy produkcję, żeby zobaczyć co poszło nie tak. Okazało się, ze jedna z maszyn podająca farbę jest uszkodzona i daje jej za dużo na materiał, stąd te plamy. W ruch poszły worki na śmieci, bo zamówione torby się nie nadawały do użytku. Musieliśmy dać sobie radę sami. Ktoś naprawił maszynę i wypuściliśmy kolejną testowa partię, która na szczęście wyszła już dobrze i całe zlecenie mogło zostać wykonane. Mogliśmy skończyć zamówienie dla tego klienta i wrócić do tego, co nam wychodzi najlepiej, czyli opakowania foliowe. Przynajmniej z nimi nie mieliśmy nigdy żadnych problemów.

Folia jest łatwiejsza to opanowania niż bawełna, czy inny materiał, więc opakowania foliowe są łatwiejsze w produkcji. Worki na śmieci też produkujemy, więc nie musieliśmy szukać daleko, żeby sprzątnąć wadliwe torby.