Wiele atrakcji turystycznych na wycieczce

Często wybierałam się na samotne wycieczki w różne zakątki kraju. Sprawiało mi to mnóstwo przyjemności i zawsze wybierałam inne miejsce na wyjazd. Dzięki temu zwiedziłam wiele atrakcyjnych miejsc. Taka forma wypoczynku zdecydowanie mi odpowiadała i wyjeżdżałam kilka razy w roku do jakiegoś miejsca.

Pełna atrakcji wycieczka do Kudowy Zdrój 

atrakcje turystyczne w kudowie zdrójMoim ostatnim celem stała się Kudowa Zdrój, ponieważ nigdy tam nie byłam a podobno było tam sporo atrakcji. Zarezerwowałam sobie nocleg na cały weekend, ponieważ tyle czasu zamierzałam spędzić w tej miejscowości. Wyjechałam w piątek zaraz po pracy. Zapakowałam najważniejsze rzeczy i wzięłam więcej gotówki na wydatki. Kiedy dojechałam na miejsce, to okazało się, że dostępne były liczne atrakcje turystyczne w Kudowie Zdrój i już wiedziałam, że spędzę tam miło czas. W pierwszej kolejności postanowiłam odwiedzić Kaplicę Czaszek, ponieważ słyszałam, że to było szalenie interesujące miejsce. Nie zawiodłam się. Wybrałam się nawet na Szlak Gnijących Zawodów, gdzie przewodnik sporo opowiadał o wszystkim i było to ciekawe przeżycie. Następnego dnia zdecydowałam się odwiedzić Błędne Skały i spędziłam tam sporo czasu. Kudowa Zdrój oferowała dużo więcej atrakcji, ale z uwagi na ograniczony czas nie byłam w stanie wszystkiego zobaczyć. Obiecałam sobie, że w przyszłości ponownie przyjadę do tej miejscowości, żeby zobaczyć jeszcze Park Narodowy Gór Stołowych oraz Ruchomą Szopkę. Miałam już plan na kolejną wycieczkę, której nie mogłam się doczekać.

Wiele było wrażeń na tej wycieczce i żałowałam, że trwała tak krótko. Zrobiłam mnóstwo zdjęć, którymi pochwaliłam się na kilku portalach społecznościowych. Ludziom bardzo się one spodobały i nawet niektórzy planowali wybrać się do tej miejscowości na wakacje.