torby reklamowe

Wigilia klasowa i torby reklamowy

Co roku w naszej klasie organizowaliśmy wigilię klasową i co roku pani wychowawczyni wybierała cztery osoby, które się miały nią zająć. W tym roku udało mi się wreszcie dostać tą robotę. Starałam się o nią co każdą wigilię ale jakoś do tej pory nie udawało mi się zaczepić.

Torby reklamowe na prezenty

torby reklamoweTym razem była nas aż piątka i przez jakiś czas kłóciłyśmy się bo każda z nas miała zupełnie inne plany. Generalnie było tak, że każdy losował jakąś osobę z klasy i dawał jej jakiś prezent od siebie. W tym roku zebrałyśmy jednak fundusze od każdego ucznia i postanowiłyśmy wszystkim kupić taki sam prezent. Do tego każda z nas miała przynieść ciasto i zaplanowana była wspólna kolacja świąteczna. Długo nie mogliśmy znaleźć prezentu, który mógłby się podobać każdemu. Chcieliśmy czegoś neutralnego, co spodoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. W końcu Roksana zaproponowała, żeby zamówić kubki ze zdjęciem klasowym. Akurat w tym roku udało nam się zrobić zdjęcie na którym byliśmy wszyscy. Do kubka dodaliśmy kilka długopisów z naszym klasowym hasłem i wszystko spakowaliśmy w torby papierowe. Z torbami mieliśmy z początku mały kłopot, w całej Bydgoszczy nie mogliśmy znaleźć sklepu który miał akurat dwadzieścia osiem jednakowych toreb.

W końcu znaliśmy firmę, która produkowała torby reklamowe i zgodziła się dla nas wydrukować trzydzieści toreb, na które również nadrukowaliśmy klasowe zdjęcie i życzenia świąteczne. Nasze prezenty wszystkim się bardzo spodobały. To była bardzo udana wigilia klasowa.

Co nieco o torbach reklamowych http://torbydlafirm.pl