mieszkania na sprzedaż - Starogard Gdański

Własne lokum jako mieszkania na sprzedaż – Starogard Gdański

Od niedawna mieszkam w jednym z nowych bloków w Starogardzie Gdańskim. Było to jedno z moich wielkich marzeń, posiadanie własnego mieszkania.

Kupno oraz mieszkania na sprzedaż – Starogard Gdański

mieszkania na sprzedaż - Starogard GdańskiDlatego też byłam przeszczęśliwa, kiedy wreszcie udało mi się zrealizować swoje marzenie. Oczywiście, nie miałam aż takich oszczędności, żeby móc kupić mieszkania na sprzedaż – Starogard Gdański bez wzięcia kredytu, ale nawet to nie zniechęciło mnie i nie zmąciło mojej radości. Zaczęłam od razu zajmować się wykończeniem mieszkania. Było to bardzo dużo pracy. Trzeba było wybrać kolory farb do każdego pomieszczenia, wybrać odpowiednie panele podłogowe i płytki ceramiczne do łazienki i kuchni. Część mebli przeniosłam z poprzedniego mieszkania, które wynajmowałam, ale przecież zabudowy kuchennej nie da się wyciągnąć i przełożyć w nowe miejsce. Nawet jeśli wynajęłam ekipę do przeprowadzek to i tak wszystkie rzeczy musiałam sama spakować, a potem rozpakowywać. I jeszcze to całe porządkowanie! Po wykończeniu wnętrz wszystko trzeba było posprzątać, po wstawianiu mebli również bo były zakurzone od samochodu firmy transportowej. Nie było to wcale tak mało pracy. Cały weekend spędziłam na sprzątaniu. Nie podobało mi się to, ale nie miałam wyboru. W końcu nie można mieszkań w chlewiku, trzeba to jakoś ogarnąć.

Jednak wiedziałam, ze nie robię tego bez żadnego konkretnego celu. To moje mieszkanie i chciałam, żeby było idealne, i żeby raz a porządnie wszystko załatwić. Później nie będę musiała już nic robić, a wszystko będzie piękne, czyste i idealne, takie jak ma być.