Pachnąca wanna, świece zapachowe

Woski zapachowe a świeży zapach w domu

Świeży zapach w domu jest bardzo ważny. Przecież nikt nie ma ochoty przebywać w dusznym, wilgotnym, brzydko pachnącym pomieszczeniu. Dlatego jest tak ważne wietrzenie pomieszczeń, dzięki czemu zawsze będziemy mieli świeże powietrze w domu.

Dlaczego woski zapachowe są warte uwagi?

Pachnąca wanna, świece zapachoweTo jednak nie wszystko. Jeśli chcemy, możemy wypełnić nasze domostwo zapachem morskiej piany, lasu po deszczu, egzotycznych owoców cytrusowych, czy słodkich ciasteczek. Wystarczy, ze woski zapachowe umieścimy w kominku. Pod wpływem ciepła będą się one powoli topić i wydzielać aromatyczne zapachy. Woski zapachowe są dosyć spore, więc potrafią się palić nawet do ośmiu godzin, więc przez cały dzień możemy cieszyć się ich zapachem. Woski zapachowe można również stosować, jako wkłady zapachowe, bo i bez podgrzewania pachną ładnie. Jeśli nie mamy kominków zapachowych, a jednak chcemy by ładny zapach rozchodził się po naszym domu, to możemy kupić świece zapachowe. Są one dużo większe niż woski, a czasem tylko trochę droższe, a ich czas palenia jest dużo dłuższy, a wybór zapachów większy. Wiele firm oferuje i woski i świece zapachowe, więc mamy np. świece yankee candle i woski, więc możemy dobrać je łatwiej pod względem zapachu. Jeśli zależy nam nie tylko na pięknym zapachu świec, ale również na ich wyglądzie to do wyboru mamy liczne świece w przeźroczystych, szklanych obudowach np. świeczki woodwick, które wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo. Takie świece będą nie tylko sprawiały, że w każdym pomieszczeniu będą unosił się intensywny zapach, ale również będą ładnie wyglądały na półce, wannie, czy przy łóżku. Zapach w łazience możemy także uzyskać przez kule do kąpieli. Pachnąca kąpiel z bąbelkami to idealny relaks po ciężkim dniu pracy. Kule do kąpieli nie tylko zadbają o naszą skórę, ale również o nasz relaks, dzięki nastrojowym zapachom.

Przez to po takiej kąpieli będziemy nie tylko bardziej wypoczęci, ale też wszędzie będzie unosił się ładny zapach. Pamiętajmy tylko, żeby nie przesadzać z zapachami, by nie były zbyt intensywne.