dj na wesele

Wybór oprawy muzycznej, lepszy DJ czy zespół?

Ten problem dotyka wiele młodych par przed ślubem, które planują wesele i szukają jakiegoś zespołu na wesele. Według mnie to lepszy jest DJ na wesele w Warszawie ponieważ po pierwsze jest to jedna osoba a nie na przykład trzy jak to bywa w zespole. Dzięki temu zaoszczędzimy na jedzeniu.

DJ na wesele najlepszym wyborem

dj na weseleDJ będzie puszczał raczej muzykę popularną znaną z radia i nie będzie sam śpiewał, i dlatego unikniemy jakiejś wpadki. Oczywiście DJ ma swoje minusy ponieważ nie będzie jakoś humorystycznie prowadziła. Jednak jest tańszy. Jak takiego DJ-a wybrać? Po pierwsze nie możemy bazować tylko na jednej opinii, warto popytać znajomych i poczytać w internecie na jakichś forach. Jednak to drugie nie jest do końca wiarygodne ponieważ będą odzywali się ludzie którym nie podobał się ten konkretny DJ. Dlatego lepiej jest pytać się ludzi. Oczywiście fora internetowe nie są złe ponieważ czasem można znaleźć coś ciekawego na nich, ale nie powinniśmy bazować na tym jednym źródle. No i powinniśmy wybrać kilku przedstawicieli tej profesji. Ponieważ następną rzeczą jaką powinniśmy zrobić po rozmowie telefonicznej to zaprosić każdego DJ na rozmowę w cztery oczy. I wtedy wypytać go o szczegóły. Warto spytać go sprzęt jaki posiada i czy w razie czego ma zapasowy. Ustalić z nim repertuar oczywiście nie wszystko my ale powinniśmy mieć wybór i możliwość konfigurowania oraz warto przesłuchać próbki jego możliwości. Każdy profesjonalny DJ na wesele Lublin powinien poradzić sobie z takim zadaniem.

Ostateczne ustalenia powinny być jeszcze co do utworu muzycznego jaki ma być zagrany na pierwszy taniec oraz czy DJ będzie prowadziła zabawy podczas oczepin. Jeśli tak to musimy spodziewać się tego że będzie on droższy. To wszystko powinniśmy spisać na umowie.