Wykonałem projekt domu dla kuzyna

Z Łukaszem zawsze świetnie się dogadywałem i to był mój najlepszy kuzyn. Nawet jak wyprowadził się z rodzinnego miasta to utrzymywaliśmy kontakt i spotykaliśmy się dość często. Jakiś czas temu Łukasz poinformował mnie, że chce wybudować sobie dom. 

Profesjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny 

projekty domów jednorodzinnych - KielceTa informacja mnie ucieszyła, ponieważ to, że Łukaszowi się powodziło było dla mnie ważne. To był dobry chłopak i zasłużył na wszystko co najlepsze. Z uwagi na fakt, że wykonywałem projekty domów jednorodzinnych – Kielce to zaoferowałem kuzynowi pomoc. Za taki projekt na pewno sporo by zapłacił a ja zamierzałem wykonać go dla niego całkowicie za darmo. Byłem profesjonalistą w projektowaniu takich domów o czym Łukasz doskonale wiedział. Moja propozycja go zadowoliła i był mi wdzięczny za tak ogromną pomoc. Spotkaliśmy się u mnie w pracowni i dokładnie dowiedziałem się jakie oczekiwania miał Łukasz. Kiedy o wszystkim mi opowiedział to wiedziałem jak zabrać się za projekt jego domu. W tym czasie miałem jedno zlecenie, ale klientowi się nie spieszyło, więc od razu zabrałem się za projekt dla kuzyna. Dałem sobie miesiąc czasu i postanowiłem się z tego wywiązać. Informacje miałem podane na tacy i nie musiałem za dużo kombinować. Dodałem coś od siebie, bo przy każdym projekcie tak robiłem. W ciągu miesiąca wykonałem projekt dla kuzyna i go zaprosiłem ponownie, żeby sprawdził, czy mu się podoba. Łukasz był zachwycony i projekt domu jednorodzinnego spełniał jego oczekiwania. 

Łukasz jak już otrzymał projekt to od razu zabrał się za budowę swojego jednorodzinnego domu. Zamieszkał niedaleko mojego domu co mnie cieszyło, bo przynajmniej miałem do niego bliżej i dzięki temu mogliśmy spotykać się jeszcze częściej. Między nami była silna więź.