Wykonanie graweru na materiałach typu plexi cast

Niecodzienne pamiątki oraz formy podziękowań z zastosowaniem technologii grawerowania laserowego cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie ze względu na możliwość ich personalizacji. Dzięki możliwościom, jakie daje nam zastosowanie w zdobnictwie głowicy laserowej zyskujemy szereg nowych, nieograniczonych możliwości wykonywania dowolnie zaprojektowanego graweru, niezależnie od rodzaju czcionki czy też stopnia skomplikowania grafiki.

Pleksa wylewana – najlepszy materiał do grawerowania

grawerowanie plexi wylewanejNagrzewana do wysokich temperatur głowica laserowa umożliwia nam precyzyjne skierowanie wiązki lasera zgodnie z założeniami projektu. Technologia, jaką jest grawerowanie plexi wylewanej charakteryzuje się niebywałą szybkością oraz wysoką jakością wykonanej pracy. Jej podatność na działanie lasera powoduje, że wystarczy tylko delikatne działanie lasera, aby wykonać grawer napisu czy grafiki. Wykończenie projektu realizowanego na pleksie typu cast, popularnie nazywanej też plexi wylewaną będzie matowobiałe. Cena za wykonanie usługi może być uzależniona od ilości zajętych przez koncepcję cm². Przykładowo za projekt zajmujący od 1 do 5cm² zapłacimy około 2,50zł netto za 1cm². Im większa powierzchnia projektu- tym caeny są tańsze. Za realizację graweru o powierzchni 6- 10cm² będzie to około 1,60zł za 1cm², odpowiednio dla projektu 11- 50 cm² zapłacimy 1,28zł za 1cm², natomiast za grafiki oraz napisy o powierzchni powyżej 50cm² – 1,02zł za 1cm².

Koszty realizacji grawerowania na powierzchniach takich jak pleksa wylewana mogą się różnić, dlatego przed przystąpieniem do realizacji zamówienia dobrze jest skonfrontować założenia projektowe z firmą świadczącą usługi w zakresie grawerowania. Tym samym będziemy mogli jednocześnie wyeliminować ewentualne błędne założenia projektowe oraz precyzyjnie dopracować całość koncepcji, co daje nam gwarancję najwyższej jakości wykonania.