Wynajmowanie specjalnego busa

Długo zastanawialiśmy się nad wakacjami. My jako rodzina, czyli żona oraz dzieci, chcieliśmy koniecznie gdzieś się w końcu wybrać, ale w terminie urlopu akurat moja siostra z rodziną zjeżdżała do Polski, a także dwójka braci mojej siostry. Głupio było wyjechać gdzieś bez nich, akurat jak byli na miejscu. Jednak ja nie chciałem odpuszczać wakacji za nic w świecie, więc zacząłem szukać rozwiązania.

Busy do wynajmu

wynajem busówGdy już wszyscy przyjezdni byli na miejscu i zorganizowaliśmy u nas w ogródku grilla, to zarzuciłem propozycję, byśmy wszyscy razem wybrali się na jakieś wakacje, np. do jakiegoś domku nad jeziorem. Wszystkim się pomysł spodobał. Problem był jednak jeden. Łącznie nas były cztery rodziny, a przyjezdni byli bez samochodu. Z kolei kwestia, żeby każdy jechał oddzielnie i próbował dojechać przykładowo pociągiem, nie bardzo nikomu pasowała. Moja żona jednak zasugerowała, że może wynajem busów by nam wszystkim akurat pasował. Faktycznie, to brzmiało jak doskonałe rozwiązanie. Było nas całkiem sporo, jednak bez problemu wszyscy byśmy się w busie pomieścili. Sprawę od razu zaczął załatwiać brat mojej siostry. Znalazł firmę proponującą właśnie takie usługi i od razu tam zadzwonił. Wszyscy liczyliśmy, że uda się wynająć takiego busa, żebyśmy mogli razem udać się na wspólne i niezapomniane wakacje. Kiedy odłożył słuchawkę to razu się uśmiechnął. Mieliśmy tylko wybrać konkretną datę i ustalić szczegóły, a podwózka będzie już załatwiona.

Ależ nam się to wszystko doskonale ułożyło. Jeszcze tego samego dnia wybraliśmy konkretnie miejsce naszych wczasów oraz od razu wynajęliśmy domek, który pomieści nas wszystkich. Szwagier ustalił resztę szczegółów przy wynajmie busa i mogliśmy już szykować się na nasze wielkie rodzinne wakacje.