Wysyłka szklanych rzeczy z odpowiednią etykietą

Na świecie wysyła się coraz więcej paczek. Wysłanie paczki nawet kilka kilometrów dalej stało się bardziej opłacalne od osobistego dostarczenia. Firmy kurierskie oferują coraz atrakcyjniejsze ceny, a transport jest na tyle sprawny, że paczka może dotrzeć do odbiorcy nawet na drugi dzień. Kurierzy są bardzo obładowani pracą i starają się jak najszybciej wykonać ich przewóz.

Jaką etykietę ostrzegawczą nakleić na paczkę?

etykieta ostrzegawcza ostrożnie szkłoJak wiadomo, paczki nie są zawsze traktowane z odpowiednią delikatnością. Kurierzy śpieszą się i nie zawsze zwracają uwagę na to, aby każdą paczkę traktować ostrożnie. Dlatego naszym zadaniem, jako wysyłającego paczkę, jest przede wszystkim dobre jej zabezpieczenie, aby w trakcie transportu rzecz w środku nie doznała żadnych uszkodzeń. Przy wysyłaniu delikatnych rzeczy, na przykład szkła, oprócz świetnego zapakowania produktów w folię bąbelkową i w inne amortyzujące uderzenia materiały, bardzo ważne jest, aby na paczce widniała etykieta ostrzegawcza ostrożnie szkło, która jest wskazówką dla kuriera, aby z tą konkretną paczką obchodził się delikatnie i nie rzucał nią bezmyślnie podczas załadowania samochodu paczkami. Taka etykieta jest więc niezbędna jeśli wysyłamy coś niezwykle delikatnego i chcemy, aby była traktowana ze specjalną ostrożnością. Najlepiej nakleić ją na górze paczki, ale wskazane jest oklejenie nią paczki z każdej strony, tak aby osobą ją transportująca bez problemu dostrzegła etykietę.

Jeśli więc chcemy wysłać komuś kieliszki, szklanki, lampę czy coś innego delikatnego, co może być narażone na uszkodzenia podczas transportu, warto oprócz odpowiedniego zapakowania nakleić na gotową paczkę etykietę informującą, że w środku znajduje się szkło. Dzięki temu mamy dużo większe szanse na to, że kurierzy z naszą paczką będą obchodzić się ostrożniej niż z innymi.