dj na wesele

Zabawa na Śląsku – dj weselny najlepszy

Ostatnio bawiłam się na świetnym weselu. Nie była to impreza rodzinna, a po prostu święto dalszej koleżanki. Takie imprezy są najlepsze, bo nie musisz przeżywać spraw organizacyjnych, nie musisz stresować się, że coś nie wyjdzie.

Dj weselny ze śląska był rewelacyjny

dj weselnyNic cię nie interesuje poza dobrą zabawą. Wybawiłam się więc świetnie. O oprawę muzyczną zadbał dj na wesele. Śląsk bawił się jak na Śląsk przystało. Naprawdę, to też robiło swoje, bo najlepsze zabawy właśnie są w tamtym rejonie Polski. Przynajmniej ja ilekroć tam byłam, to wracałam zadowolona. Tym razem dj weselny ze śląska zrobił kawał dobrej roboty, bo reagował żywo na nastroje wśród gości. Widział, kiedy wujostwo ma chętkę na wódeczkę, kiedy goście się rozkręcili i trzeba trochę dłużej pograć, żeby mieli czas się pobawić. Widział jak ludzie reagują na konkretną muzykę i kiedy niewiele działo się na parkiecie, to ją zmieniał i dostosowywał do upodobań. Bardzo podobało mi się jego elastyczne podejście do sprawy. Gdybym sama robiła wesele pewnie też bym go zaprosiła, mimo że musiałby do mnie przyjechać na drugi koniec kraju. Rzadko jednak zdarza się człowiek z taką pasją do tego, co robi. Dj to jedna z ważniejszych rzeczy, które trzeba sobie na takie wesele załatwić. Nie wyobrażam sobie, jak wyglądałaby ta impreza, gdyby zamiast wesołego prowadzącego pojawił się jakiś mruk.

Pewnie Ślązacy i tak świetnie by się bawili za sprawą swych charakterków, niemniej jednak dobrze, że nie musieli się za bardzo wysilać, bo oprawę mieli świetną. Para Młoda może być dumna ze swojego wesela. Na lepszym nie byłam.