folia stretch

Zabiegi na cellulit folią stretch

Cellulit jest zmorą większości kobiet. Żadna nie chce tej brzydkiej pomarszczonej skórki na swoich nogach, a szczególnie udach. Dlatego większość z nich decyduje się na specjalne zabiegi, aby się pozbyć tej brzydkiej skóry.

Podobno folia stretch jest dobra na cellulit

folia stretchW wielu salonach kosmetycznych jak i ośrodkach SPA istnieje cała gama, dzięki którym można pozbyć się tej skórki, która przypomina pomarańczę na naszych nogach. Ostatnio rewolucjonyjnym zabiegiem okazało się wygrzewanie ud. Zabieg zaczyna się od masażu. Po jego zakończeniu na uda lub inne części ciała gdzie pojawił się cellulit smaruje się specjalnym kremem, lekko rozgrzewającym. Następnie miejsca te owijane są specjalnym materiałem, czyli jest to folia stretch. Oczywiście, nie jest to jakaś folia stretch jumbo, a tym bardziej folia stretch maszynowa. Tylko delikatna folia stretch, którą owija się w okuł ud, żadna maszyna oczywiście tego nie robi, ale człowiek, kosmetyczka, która wykonuje zabieg. Dzięki tej foli stretch krem rozgrzewający jeszcze lepiej działa na cellulit. Z tą folią na nogach leży się tak około pół godziny, po czym kosmetyczka ściąga ją nam. Nogi są wtedy takie piękne i odnowione. Jednak jeden zabieg z folią stretch to za mało. Potrzebne jest kilka zabiegów. Podobno ma to działać. Jednak według mnie najlepszym zabiegiem na cellulit, który pojawia się na naszym ciele jest sport. Ruch pozwala spalać, tą tkane tłuszczową, która pojawiła się na naszych udach lub innych częściach ciała.
Folia stretch jak widać możne mieć wszędzie zastosowanie, nawet w zabiegach kosmetycznych. Wiadomo kobiety zrobią wszystko aby pięknie wyglądać i zawsze być młodymi.