Zadaszenie boiska w postaci hali

Jeśli chcemy uprawiać dany sport przez cały rok, to od jesieni do początku wiosny, musimy przenieść się do jakiegoś budynku. Temperatura spada poniżej zera, więc nie da się trenować na świeżym powietrzu przez cały rok. Grając w tenisa lub piłkę nożna wiemy o tym, że lepiej gra się na naturalnym podłożu, ale i na to jest rozwiązanie.

Sportowa hala namiotowa

hale namiotowe sportoweNajłatwiejszym sposobem na przygotowanie boiska do korzystania z niego przez cały rok, jest rozstawienie nad nim zadaszenia w postaci hali namiotowej. Hale namiotowe sportowe są bardzo łatwe w budowie. Taką halę zamawiamy gotową z fabryki. Zostaje ona nam przywieziona w elementach. Halę składamy samodzielnie, a z racji tego że montaż i demontaż takiej konstrukcji jest bardzo prosty, to możemy to robimy kiedy tylko chcemy. Cała procedura montażu takiej hali zajmuje maksymalnie jeden dzień roboczy. Do montażu wystarczy nam kilka osób i podstawowy sprzęt. Konstrukcja hali wykonana jest z bardzo wytrzymałego stopu metalu. Metal ten charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Na cały szkielet hali naciągamy płótno, które także jest bardzo wytrzymałe. Dzięki takiej hali możemy korzystać z boiska przez cały rok, nawet jeśli na zewnątrz jest bardzo zimno i pada deszcz lub śnieg. Wewnątrz hali możemy ustawić dmuchawy elektryczne, które podniosą temperaturę powietrza o kilka stopni Celsjusza.

Hale dostępne są w wielu rozmiarach. Przed dokonaniem zakupu, powinniśmy się dobrze zastanowić nad tym jak dużej hali potrzebujemy. Za średniej wielkości halę zapłacimy od piętnastu do dwudziestu tysięcy złotych. Będzie to hala bardzo dobrej jakości, która posłuży nam przez wiele lat eksploatacji.