Zalety zatrudnienia kamerzysty na wesele

To ja tak naprawdę nalegałem na ślub, ponieważ moja partnerka wychodziła z założenia, że tak zwany papierek nie jest jej do niczego potrzebny. Długo ją namawiałem do zmiany zdania i ostatecznie mi to się udało. Obiecałem osobiście zająć się wszystkimi przygotowaniami związanymi z weselem.

Piękne momenty uchwycone przez kamerzystę

kamerzysta w LublinieMoja partnerka nie chciała na weselu kamerzysty a dla mnie było to ważne i dlatego postanowiłem ją przekonać do zmiany zdania. Wyjaśniłem jej dlaczego to było takie ważne i jakie zalety niosło ze sobą zatrudnienie kamerzysty na wesele. Przecież mógł on uchwycić wiele pięknych momentów, które nie zawsze są możliwe do dostrzeżenia na zdjęciach. Opowiedziałem jej historię moich rodziców, którzy na rocznicy ślubu mieli kamerzystę. Dzięki temu nagrane zostały piękne chwile, które rodzice wspominali długo i mogli do nich wrócić. Na dodatek był dobry kamerzysta w Lublinie, którego planowałem zatrudnić i opowiedziałem o nim swojej partnerce. Pracował bardzo dyskretnie i właściwie był niezauważalny a to było ważne. Moja partnerka postanowiła przyznać mi rację. Doszła do wniosku, że na zdjęciach nie będzie widać jak zmierzamy do ołtarza a kamerzysta przecież to wszystko nagra. Zadowolony z sukcesu, że udało mi się ją namówić od razu skontaktowałem się z tym kamerzystą i umówiłem na spotkanie. Ustaliłem wszystkie warunki współpracy i cieszyłem się, że najważniejszy dla mnie temat miałem już załatwiony. Mogłem zająć się resztą przygotowań.

Kamerzysty właściwie nie zauważałem na weselu co było wygodne. Moja już żona była zadowolona i dziękowała mi, że tak nalegałem na tego kamerzystę. Ponadto był też fotograf, który pstrykał zdjęcia. On także wmieszał się w tłum. Wesele było piękne i trwało do białego rana.