bombonierki reklamowe

Gdzie zamówić bombonierki reklamowe?

Mój tata prowadzi zakład przemysłowy i zajmuje się produkcją śrubek i nakrętek metalowych. Ma wielu pracowników, który pracują tutaj już od wielu lat. Zwykle w okresie bożonarodzeniowym robi paczki dla swoich pracowników. Jest to przyjemne zajęcie, dlatego też zwykle się ja tym zajmuję. Jeżdżę do hurtowni i zamawiam słodycze, ciastka oraz kawy.

Bombonierki reklamowe z wierszem

bombonierki reklamoweTym razem wpadłam na genialny pomysł. Postanowiłam zrobić w specjalnej firmie, która zajmuje się wytwarzaniem produktów reklamowych nowoczesne bombonierki reklamowe. Motyw miał być oczywiście świąteczny, a same bombonierki miały być duże i zawierać prawie kilogram czekoladek. Najważniejsze w tym wszystkim było to, żeby opakowania zawierały indywidualne życzenia świąteczne. Specjalnie na bombonierki reklamowe wymyśliłam wierszyk. Wiem, że tego typu prezent mógłby się ludziom bardzo podobać. Oprócz tego po konsultacjach z moim ojcem postanowiliśmy w tym roku dać pracownikom talony za dwieście złotych do marketu. W końcu niech kupią sobie sami takie produkty, jakie chcą, a bombonierki reklamowe niech będą dodatkiem. W dzień przed wigilią pracownicy dostali bombonierki, które były przepasane elegancka wstążka. Pod wstążką były koperty. Większość myślała, że to premia. Oczywiście, że tak, ale w postaci talonów. Ogólnie rzecz biorąc pracownicy byli zadowoleni i wdzięczni za to, że tak hojnie ich obdarowaliśmy.

Każdy zwrócił uwagę na życzenia świąteczne, które były napisane na bombonierkach z logiem naszej firmy. Wszystko udało się doskonale! Zadowolony pracownik, to wydajny pracownik.

Więcej: bombonierki reklamowe