Zapisałem się na szkolenie z przyciemniania szyb

Prowadzę niewielki warsztat samochodowy w małej wsi na południu kraju. Mam swoich stałych i wiernych klientów, którym od lat naprawiam samochody. Nie narzekam, bo klientów jest całkiem sporo. Mam nawet takich, którzy jeżdżą drogimi samochodami i zamiast do porządnego serwisu wolą samochód przyprowadzić do mnie. Po prostu wiedzą, że swoją pracę wykonuję najlepiej jak to tylko możliwe.

Od niedawna przyciemniam szyby w autach

profesjonalne szkolenia z przyciemniania szybBardzo często moi klienci pytali mi się o przyciemnianie szyb. Nie robiłem tego wcześniej, ale miałem na ten temat sporą wiedzę. Na pewno bez problemu poradziłbym sobie z każdą szybą, bo to jest tylko kwestia odpowiedniego naklejenia ciemnej folii przeciwsłonecznej. Tyle tylko, że w tym przypadku w grę wchodzi jeszcze prawo drogowe i przepisy, które określają dozwolone parametry folii przyciemniających. Kilka tygodni temu przejrzałem internet i znalazłem profesjonalne szkolenia z przyciemniania szyb, na które od razu się zapisałem. Co więcej – teraz jestem już po szkoleniach i mam kompletną wiedzę na ten temat. W ofercie mojego warsztatu mam już usługę przyciemniania szyb o czym zresztą powiadomiłem wszystkich swoich klientów telefonicznie. Wielu co prawda skorzystało już z takiej usługi gdzie indziej, ale każdy mój klient będzie wiedział na przyszłość, że może to od teraz zrobić również u mnie. No i gwarantuję, że zaciemnienie szyby będzie u mnie zrobione zgodnie z przepisami.

Za przyciemnienie jednej szyby kasuję trzydzieści złotych. To bardzo mało w porównaniu z konkurencyjnymi warsztatami z miasta. Tyle, że mój warsztat działa w małej wiosce, więc swoje ceny dostosowuję do lokalizacji. Cieszę się, że wziąłem udział w profesjonalnym szkoleniu. Dobrze, że była na nim zarówno teoria dotycząca przepisów jak i praktyka.