Zarysowana szyba samochodowa

Niedawno kupiliśmy z mężem samochód naszemu synowi. Dostał go po zdaniu prawa jazdy. Był to używany samochód, więc trochę musieliśmy wydać pieniędzy, żeby go odnowić. Jak się okazało pozostały nam na sam koniec szyby, które wyglądają również na bardzo stare. Syn chciałby je wymienić, ale to duży koszt.

Odnowiona szyba samochodowa

tania renowacja szyby samochodowejMąż postanowił, że zamiast wymieniać szyby na nowe, można je jakoś podreperować, tak by znowu wyglądały, jak nowe. Sama zastanawiałam się, jak on to zrobi. Powiedział, że można zrobić renowację szyb, ale sam nie będzie w stanie tego zrobić. Powiedział, że podpyta się kogoś z pracy, czy nie wiedzą, gdzie tego dokonać. Dowiedział się, że można to zrobić w jednym z warsztatów w naszym mieście. Postanowiliśmy jednak, że oddamy na sam początek tylko przednią szybę, która jest trochę porysowana. Reszta szyb może na razie poczekać. Wiem, że najważniejsze jest bezpieczeństwo podczas jazdy, ale w najgorszym stanie jest szyba przednia i to ona najbardziej odpowiada za te bezpieczeństwo. Pojechaliśmy z tym samochodem do warsztatu. Tam szybko pracownicy dokonali odnowy przedniej szyby, co bardzo nas ucieszyło. Koszt nie był wysoki. Jak się okazało, tania renowacja szyby samochodowej jest jak najbardziej możliwa. W następnym miesiącu pojedziemy tam jeszcze raz i oddamy resztę szyb do renowacji. W ten sposób syn będzie miął odnowiony samochód i będzie mógł w końcu nim jeździć, na co nie może się już doczekać.

Syn w końcu mógł zacząć jeździć swoim wymarzonym samochodem. Mam z mężem tylko taką nadzieję, że będzie on o niego dbał. Będzie to zresztą widzieć po szybach samochodowych. Już teraz zapowiedział, że będzie co tydzień mył szyby, by nie straciły swojego blasku. Trzymamy go za słowo, w końcu będzie mógł się wykazać dużo odpowiedzialnością.