Zbiornik podziemny na paliwo

Nasza baza jest bardzo dobrze wyposażona, więc mamy możliwość bezproblemowych napraw wszelkich usterek, jakie przytrafią się nam podczas jazdy. Niedawno również zdecydowano, iż na terenie bazy będzie ulokowany magazyn paliwa dla wszystkich samochodów wyjeżdżających na trasy. Wymagało to oczywiście zakupienia dobrego zbiornika na paliwo.

Podziemny zbiornik na olej napędowy

wytrzymały zbiornik paliwowyZ racji iż samochodów w bazie mamy dość dużo, ilość paliwa musiała być wystarczająca by tankować je przez cały tydzień roboczy, aż do następnego uzupełnienia zbiorników. W celu zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa, wybrano do naszej bazy bardzo wytrzymały zbiornik paliwowy, przeznaczony do montażu podziemnego, podobnie jak zbiorniki w stacjach paliw. Zbiornik ten ma dość klasyczną konstrukcję, aczkolwiek jest znacznie trwalszy od standardowego, naziemnego zbiornika na benzynę czy olej napędowy. Przede wszystkim, posiada zewnętrzną powłokę pokrytą lakierem antykorozyjnym, dodatkowo zabezpieczonym preparatem zapobiegającym gromadzeniu się rdzy w miejscach w których osadza się woda. Wewnętrzna skorupa zbiornika jest natomiast wzmocniona o powłokę samozasklepiającą, zapobiegającą możliwości zniszczenia zbiornika po naruszeniu jego struktury. Taki zbiornik spełnia wszystkie wymagania, jakie nakładane są na zbiorniki w publicznych stacjach paliw, więc i do bazy samochodów sprawdzi się świetnie.

Nasz wariant mieści tysiąc litrów, co na nasze potrzeby wystarcza w sam raz, aczkolwiek nie jest problemem zakupienie mniejszych czy większych zbiorników powierzchniowych czy podziemnych. Zazwyczaj producenci oferują usługę ulokowania zbiornika w cenie jego zakupu, więc to również nie przysparza większego problemu, a sam zbiornik można zacząć używać już po kilku dniach od zakupu.