Znalazłam fotobudkę i animatora na moje wesele

Dla mnie dzień mojego ślubu był najważniejszym dniem w moim całym życiu. Tak na prawdę chciałam aby wszystko wypadło idealnie i od ponad roku żyłam tylko i wyłącznie tą imprezą. Na szczęście nie byłam w tym sama.

Zatrudniłam animatora z Wrocławia 

fotobudka z animatorem z WrocławiaBardzo dużo pomagały mi moja mama i siostra. Chyba bez nich nie dałabym sobie rady. Od czasu do czasu pojawiały się małe problemy i któraś z nas musiała je rozwiązywać. Raz cukiernik pomylił torty, innym przyszły złe ozdoby. Jednak największą pomoc potrzebowałam w znalezieniu czegoś nowego. Jak wiadomo dzień poprawin bywa różny. Mi zawsze kojarzyło się to z osobami, które są już zmęczone i czekają aż wszystko się skończy. Ja chciałam aby było inaczej i szukałam jakiegoś połowicznego rozwiązania. Moja kuzynka podpowiedziała mi, że istnieje coś takiego jak fotobudka z animatorem z Wrocławia. Kiedyś nie byłam przekonana do takich pomysłów. Jednak sama byłam na takich poprawinach z wodzirejem i muszę przyznać, że wszyscy goście bawili się drugi dzień. Chciałam aby tak było na mojej uroczystości i zaczęłam szukać podobnej oferty za pomocą internetu. Tutaj na szczęście bardzo pomogła mi moja kuzynka, ponieważ ja z siostrą musiałam wybierać suknie ślubną i miałam w tym okresie za mało czasu na szukanie dodatkowych atrakcji. Jednak mogłam jeszcze liczyć na pomoc innych osób z rodziny. Moja kuzynka we wszystkim mi pomogła i umówiła nas na spotkania z animatorem. Okazało się, że jest to bardzo miły człowiek i pokazał nam kilka swoich przykładowych nagrań z różnych poprawin.

Od razu stwierdziłam, że muszę go mieć i zatrudniłam taką osobę wraz z fotobudką na moje poprawiny. Miałam tylko nadzieję, że pomysł wypali i spodoba się innym gościom. Wiedziałam, że to coś innego i chciałam tylko wypaść w tych dniach jak najlepiej.