Znalezienie restauracji z dobrym jedzeniem

Do Jeleniej Góry przeniosłem się na początku roku. Dostałem ofertę dobrze płatnej pracy, z której nie byłoby rozsądne zrezygnować. Znalazłem sobie mieszkanie na wynajem, które dużo mnie nie kosztowało. Żyło mi się o wiele lepiej w mieście z dużymi perspektywami. 

Zamówienie dobrego jedzenia w restauracji 

dobre jedzenie w Jeleniej GórzeW mieście było dużo fajnych miejsc, co mi zdecydowanie odpowiadało. Lubiłem jadać na mieście, gdyż sam nigdy nie gotowałem. W weekend wybrałem się do miasta, ponieważ poszukiwałem jakiejś klimatycznej restauracji, w której mogłem zjeść coś smacznego. Kolega z pracy kiedyś powiedział mi, że jest dobre jedzenie w Jeleniej Górze i prawie każda restauracja takie podaje. Natrafiłem na kilka restauracji po drodze, jednak wszędzie było sporo ludzi a ja chciałem zjeść w ciszy. Znalazłem małą restaurację i do niej wszedłem. Znalazłem nawet stolik jednoosobowy i to mi się od razu spodobało. Kiedy kelner podał mi listę dań, to od razu wiedziałem, że dobrze się najem. Znałem większość potraw i wiedziałem, że były one dobre. Zamówiłem sobie lasagne wegańskie, bo nigdy takiego nie jadłem i byłem ciekaw jak smakuje. Do tego zamówiłem lampkę czerwonego wina. Jedzenie było bardzo dobre a porcja spora. Najadłem się solidnie i po kolacji wybrałem się jeszcze na spacer. Chciałem zwiedzić miasto, które nocą prezentowało się pięknie. W przyszłości zamierzam odwiedzić wszystkie restauracje, które serwują dobre jedzenie. Wiedziałem, że znajdę sporo takich miejsc. 

Szybko zadomowiłem się w nowym mieście. Poznałem wielu interesujących ludzi i wieczory spędzałem w miłym towarzystwie. W pracy radziłem sobie dobrze i szef zawsze był ze mnie bardzo zadowolony. Dostałem nawet podwyżkę po kilku miesiącach pracy, co było to dla mnie miłą niespodzianką.